Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 888 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Kwiecień + Opko 27

sobota, 02 kwietnia 2011 3:04

Hej Jak widzicie wygląd bloga zmienił się na wiosenny :) Nareszcie pogoda się zmieniła i jest ciepło i słonecznie aż chce się spacerowac  i życ . :P Nadszedł już Kwiecień za 3 tygodnie Wielkanoc powoli trzeba sie szykowac nazrywałam już bazi na łąkach podczasz wiosennego pierwszego spaceru no i zasiałam już rzerzuchę. Muszę jeszcze zrobic jakieś ozdoby :P .No ale wrócmy do notki. W tym tygodniu zamówiłam sobie tablet graficzny i własnie dzis go odebrałam i oczywiście od razu wypróbowałam a oto rysunek jaki powstał :

No i jeszcze powstały dwa inne rysunki malowane pastelami suchymi mam nadzieję że wam się spodobają :)

1.

 

2.

No i teraz kolejny rozdział opka :

 

Opko 27 – Postanowione decyzje

Pewnego dnia Piorun zwołał stado na specjalną naradę aby podjąc decyzję o przyjęciu koni ze stada Tornada którego pokonał Piorun.  Burza nie miała nic przeciwko temu aby ich przyjąc  a to dla tego że rodzina się powiększy a po drugie będzie raźniej . Stado uważało podobnie chociaż co niektóre konie były zmieszane co do tej decyzji.  Burza też chciała aby jej syn Piorun był szczęśliwy A było to tylko możliwe z klaczą Kropelką ze stada Tornada, a po drugie ktos tym stadem musiał się za opiekowac bo nie miało przywódcy. Więc generalnie decyzja została podjęta , Piorun pobiegł do stada Kropeli aby obwieścic dobre nowiny że stado Pioruna przyj mnie  całe stado Kropelki  do siebie.  Kropelka bardzo się ucieszyła bo wiedziała że będzie mogła być z Piorunem i być z nim szczęśliwa a jej stado też będzie bezpieczne i miało swoja rodzinę . No więc Piorun przekazał nowiny i potem pogalopował z Kropelką nad wodę aby pobyc sam na sam z ukochaną klaczą. Gdy byli ze sobą sam na sam wydarzyło się coś między nimi niezwykłego i niespodziewanego  i tym wydarzeniem zapieczętowali  swój związek. Po wspaniałym spotkaniu oba konie się pożegnały i miły wrócic do siebie ale ustaliły jeszcze datę połączenia stad i miło to się odbyc na drugi dzień kiedy to ustaliły to wróciły do stad aby odpocząc i przygotowac się na jutro.

………..CDN…………

 

Dziś opko takie krótkie i nudne ale jakoś nie miałam weny :P ale mam nadzieję że wam się podoba :P

 

Pokaże wam jeszcze mój najnowszy filmik który zrobiłam oto on :

 

Jeden jest w trakcie realizacji za czełam go ale straciłam wenę i Niewinem kiedy go skończę ostatnio wenę dostałam na rysowanie :P haha dziś jakaś taka krótka nocia ale nic specialnego sie nie wydarzyło w tym tygodniu :P A powiem wam jeszcze że teraz 9 i 10 kwietnia pojadę na zawody do Jaszkowa w poworzeniu juz się nie mogę doczekac pierwszy raz zobaczę takie zawody napewno zrobię zdjęcia i filmiki i wrzuce na bloga :) 

No to na tyle do usłyszenia za tydzień trzymajcie się i komentujcie życzę miłego czytania papa :*


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (17) | dodaj komentarz

Wiosna !! + Relacja ze spotkania z Madzią + opko 26

piątek, 25 marca 2011 4:42

Hej chciałam was serdecznie przeprosić  że nie było notki przez dwa tygodnie, ale  w jednym tygodniu byłam bardzo chora miałam zapalenie płuc i przyjmowałam zastrzyki i nie byłam w stanie napisać notki ,  a  w  drugim tygodniu jakoś nie miałam weny a po drugie odzyskiwałam siły po chorobie , na szczęście jest już dobrze. Jak wiecie dwa tygodnie temu spotkałam się z Koniara Madzią było extra bałam się trochę tego spotkania  ale nie potrzebnie Madzia przyjęła mnie bardzo gorąco tak jak i jej rodzice i siostra Patrycja naprawdę było extra. Jej mama poczęstowała nas obiadem i  w ogóle było fajowo , potem pojechaliśmy do Ochab do koni oczywiście jak dwie koniary się spotkały to musiały być też konie :P :P  zrobiłyśmy zdjęcia dam kilka tu na bloga oto one :

 

No po Ochabach pojechaliśmy jeszcze raz do niej na ciepłą herbatę i zobaczyć zdjęcia jakie wyszły. W końcu trzeba było się pożegnać ale we wakacje Madzia przyjedzie do mnie i to na kilka dni więc będzie odjazdowo i chcemy razem pójść na zawody WKKW organizowane u mnie w stadninie w Jaszkowie oprócz  tego będę miła dla niej dużo atrakcji jak przyjedzie :P Już nie mogę się doczekać . Dostałam też od niej prezent śliczne kolczyki , łańcuszek z literą S na którą zaczyna się moje imię no i śliczną prze śliczną krówkę maskotkę stoi u mnie na biurku :P jest przesłodka :P i jeszcze narysowała dla mnie własnoręcznie rysunek konia  który wisi u mnie na ścianie bo jest taki cudny :* No a teraz wróćmy do notki u mnie we wsi pojawiła się piękna Myszato-Kara klaczka odwiedzam ją od czasu do czasu gdy jest na padoku zrobiłam jej kilka fotek i filmików i z tego co miałam stworzyłam o niej krótki filmik oto on :

 

I jak śliczna co nie ?? Jak będę miała więcej rzeczy o niej zrobię dłuższy filmik :)  Jak widzicie zmieniłam też wygląd bloga na Wiosenny bo w końcu wiosna do nas przyszła jest ciepło i przyjemnie ,jak wam się podoba ten wygląd ?? Nagłówek jest mojej roboty :P i obrazek powitalny tez mojej roboty jest to zdjęcie przekształcone które zrobiłam w Ochabach u Madzi :P Podoba się ?? Piszcie w komciach.

 

No i pewnie czekacie na kolejny rozdział opka  no więc o to on miłego czytania:

 

Opko 26 – Uroczystość  przekazania tytułu .

Po dłuższym odpoczynku Piorun wydobrzał i wiedział  że teraz musi się odbyć uroczystość przekazania tytułu po jego ojcu więc  zebrał całe swoje stado i za czoł planować całą uroczystość ,  czyli kto przyniesie kwiaty kto naszykuje specjalne miejsce do uroczystości  kto zajmie się jedzeniem i piciem . Gdy Piorun rozplanował co kto ma zrobić sam poszedł się trochę rozruszać po kłusować  po pastwiskach i oczywiście spotkać się z Kropelką swoją  miłością . Gdy się z nią  spotkał po tarli się pyszczkami  przytulili się do siebie i popatrzeli głęboko w oczy wiedzieli że chcą być razem już do końca i postanowili obgadać  ze swoimi stadami połączenie się w jedna rodzinę . Po spotkaniu z Kropelką  Piorun poszedł się na szykować  na uroczystość ,   umyć się przeczesać grzywę i ogon i nabłyszczyć sierść  , a wszystko po to , że to jest bardzo ważna uroczystość dla Pioruna . Gdy Piorun skończył się szykować akurat przyszła Burza po niego aby wziąć go na uroczystość.  Piorun staną  w środku stada i za czoł rżeć pokonałem Tornada, pomściłem ojca ,pokazałem swoją siłę i odwagę i nagle  zamilkł wtedy do środka weszła Burza,bo to ona mogła przekazać ten tytuł ,bo była matką Pioruna i klaczą przywódcą. Weszła i powiedziała oto teraz przekazuję tytuł króla dzikich koni ,mojemu synowi Piorunowi który pomścił Błyska i pokonał Tornada dowiódł że jest wart tego tytułu więc o to teraz mianuję cię Piorunie królem dzikich koni  i  nałożyła mu na szyję piękny wianek z kwiatów. Gdy Burza skończyła mówić wszystkie konie stanęły dęba i za czeły rżeć aby poprzeć przekazanie tytułu . Po uroczystości przekazania konie za czeły ucztę i składały gratulacje Piorunowi a z ukrycia całej uroczystości przyglądała się Kropelka . Piorun poszedł w samotne miejsce po patrzył w niebo i powiedział zrobiłem to co było słuszne odzyskałem tytuł i pomściłem cię tato.

………..CDN…………..

 

I jak wam się podobało mam nadzieję że nie za nudne ??  :P  No teraz pokaże wam inne filmiki które stworzyłam ostatnio :P oto one

1.Wziełam udział w konkursie na rysunek ulubionej postaci Srokatej Wilczycy na yt  i stworzyłam filmik  o postępach :  

 

2.A to jest filmik z postępami rysowania Sekretariata z filmu Nie pokonany Sekretariat który rysowała również Koniara Madzia tak dla porównania tu macie linka do jej filmiku z tym rysunkiem :

 

3.Po spotkaniu z Madzią stworzyłam o niej filmik oto on :

 

4.Ten filmik jest do muzy która bardzo mi się spodobała i postanowiłam zrobić do niej filmik oczywiście o koniach :

 

5.No i ostatni filmik jest to moje intro  promujące mój kanał na yt :

 

No i jak wam się podobały moje filmiki mam nadzieję że fajne :P :P Zgłosiłam się też do dabbingowania u Srokatej Wilczycy pierwszego odcinka "Wycia Gwiazd" na yt będę grała tam narratora :P premiera tego odcinka jest 1 kwietnia jak będzie już opublikowany napewno wstawie na bloga :)

 

Juto może pojadę zobaczyć tą klaczkę która pojawiła się u mnie we wsi i na pewno zrobię jej kilka fotek i filmików no i dam jej jabłko lub marchewkę o ile będzie na padoku :P No i  powoli będziemy kończyć i tak długa notka się zrobiła ale należy się wam za to że tak długo jej nie było następna notka jak zwykle za tydzień :* jeszcze raz was przepraszam i życzę miłego czytania  i Weekendu  pozdrawiam trzymajcie się pa pa pa :*


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (21) | dodaj komentarz

Rysunki + zdjęcia + filmik i+ opko 24

sobota, 05 marca 2011 23:06

Hej  i jak tam u was?? U mnie w miarę dobrze nareszcie zrobiło się trochę cieplej :) może wiosna w końcu do nas przyjdzie :P W przyszłym tygodniu spotkam się w końcu z Koniarą Madzią już nie mogę się doczekać ale jeszcze tylko 6 dni Hura !!! :):) Ja się troszkę pod ziębiłam ale tylko troszkę i już mi przechodzi ,  Naszła mnie ostatno wena na malowanie i namalowałam dwa obrazki oto pierwszy z nich : portret  skaczącego konia przez przeszkody :P (wysyłam go na konkurs z gazety W siodle może wygram :P)

A to drugi który namalowałam specjalnie dla Koniary Madzi bo to ona mnie zainspirowała pewnym zdjęciem obrazek przedstawia ze skok do wody po przeskoczeniu przez przeszkodę w crosie  :)

I jak wam się podobają mam nadzieję że ujdą w tłumie?? :P:P

No a teraz kolejny już oczekiwany rozdział opka oto one :

 

Opko 24. – Pomsta ojca

Nastał oczekiwany dzień Piorun miał się zmierzyć z Tornadem więc wstał napił się najadł i zrobił krótką rozgrzewkę . Burza wiedziała że jej syn może przegrać a do tego umrzeć bo to będzie walka na śmierć i życie. Po rozgrzewce Piorun zwołał całe swoje stado aby powiedzieć im ,  dam z siebie wszystko będę walczył do upadłego pomszczę swojego ojca i odzyskam tytuł jaki miał mi przekazać po swojej śmierci  dam rade i nie dam się tak szybko pokonać będziecie ze mną a stado na to będziemy z tobą, będziecie mnie wspierać , będziemy cie wspierać no to chodźmy do stada Tornada. Stado ruszyło do Tornada , podczas drogi Piorun nie odzywał się był opanowany i spokojny skupił się na tym co najważniejsze na pokonaniu Tornada. W końcu dotarli Piorun zarżał głośno Tornado gdzie jesteś chodź  i zmierz się ze mną , Tornado słysząc te słowa przybiegł do Pioruna i spytał jesteś tego pewien że chcesz walczyć przecież  zginiesz , a Piorun na to tak chce walczyć chce odzyskać tytuł po moim ojcu i wiesz mi tak szybko mnie nie pokonasz. Tornado powiedział dobrze więc zaczynajmy stado Pioruna i Tornada  stanęło w szeregu  a Tornado z Piorunem  staneli  naprzeciwko siebie patrzyli głęboko sobie w oczy każdy z nich miał odwagę i skupienie. No i stało się Tornado ruszył na Pioruna za czoł kopać  wierzgać chciał go trafić w głowę ale Piorun robił uniki nie dał się trafić wiedział że głowę  trzeba ochraniać  za to Tornado tego nie robił Piorun miał szansę , wierzgnął i kopnął Tornada z całej siły w głowę Tornado się zachwiał ale nie przestał atakować Pioruna . Piorun miał już kilka otwartych ran na grzbiecie i szyji które krwawiły   Tornado również a Tornado był bardziej odporny niż Piorun. Piorun był już bardzo osłabiony ale wiedział że nie może się poddać musi walczyć do końca , pomyślał o swoim ojcu o tym jak Tornado go zabił po przez walkę o jego tytuł i nagra Piorun znalazł nowe siły w sobie i ruszył z całym pędem na Tornada za czoł wierzgać kopać gdzie popadnie w brzuch głowę grzbiet i szyję . Stado obserwowały całą walkę Burza widział że Piorun tak szybko się nie podda że będzie walczył i próbował pokonać Tornado do póki nie zginie i martwiła się o syna nie chciał go stracić . Oby dwa stada dopingowały swoich przywódców . Piorun słysząc okrzyki swojego stado , Piorun , Piorun nie daj się nie daj , jeszcze bardziej się zmobilizował i wiedział że gdy będzie szybki to wygra bo Tornado był silny ale nie szybki więc Piorun staną dęba zaszarżował i rzucił się na Tornada kopał przednimi kopytami w głowę Tornada a ten nie mógł się oswobodzić nagle po 4 uderzeniu upadł cały obolały i zakrwawiony jego głowa była poważnie uszkodzona Piorun stał i czekał co się stanie czy Tornado jeszcze go zaatakuje ale Tornado się nie podnosił więc Piorun myślał że wygrał obrócił się i chciał podejść do swojego stada kiedy nagle Tornado się podniósł i zaatakował Pioruna od tyłu Piorun upadł ale równie szybko się podniósł i z całej siły kopną Tornada po raz ostatni brzuch i głowę Tornado upadł i nie ruszał się . Piorun patrzał na niego i powiedział mówiłem ci nie dam się tak szybko pokonać Tornado jeszcze żył ale był bardzo poraniony i wyczerpany Piorun odszedł ze swoim stadem do domu. Za to stado Tornada chciał o mu pomóc ale było już za późno podeszła do niego córka Kropelka  i Tornado od parskną teraz ty zajmiesz moje miejsce opiekuj się stadem i zmarł Kropelka wiedziała  że tak musi być jej ojciec był wredny dla innych koni i ostry dla niej nie uznawał słabości przyjaźni z innymi końmi i wiedziała że tak by było do końca ale teraz to ona musi zrobić to co jest najlepsze dla swojego stada ale musiała to przemyśleć. Tym czasem Piorun gdy dotarł na swoje ziemie upadł i powiedział wygrałem , to dla ciebie tato. Piorun był bardzo osłabiony stado zaopiekowało się nim opatrzyło i dało mu odpocząć po wyczerpującej walce.

……….CDN…………..

 

No i jak wam się podobała ta walka między Tornadem a Piorunem ??  Mam nadzieję że podobało wam się opko.

 

Jak wiecie z poprzedniej notki byłam na zawodach w Jaszkowie w skokach przez przeszkody było supernowo ale i bardzo zimno wymarzłam jak nigdy ale opłacało się teraz pokaże wam kilka fotek z zawodów skakały tez kucyki :P:P było śmiesznie i bardzo fajnie oto one :

 

To tyle jeśli chodzi o fotki. Jeszcze zrobię  filmik z tych zawodów i dodam go w następnej notce:P

No i teraz zobaczcie sobie dwa moje nowe  filmiki które ostatnio stworzyłam :

1.Ten filmik to jest przerobiona wersja bajki Mustang z dzikiej doliny nie piszę opisu bo ja będziecie oglądać filmik to się wszystkiego dowiecie :)

 

 

2. No i drugi filmik taki na szybko o moich ulubionych konnych dyscyplinach sportowych który dedykuję Koniarze Madzi .

 

 

 

I jak wam się podobały ?? no nic to na tyle w dzisiejszej notce  mam nadzieję że was nie zanudziłam za tydzień w sobotę nie będzie notki bo będę na wyjeździe aż do niedzieli dlatego notke zrobię w poniedziałek  14  i napisze jak było na spotkaniu z Madzią :) na pewno będzie bombowo :):P

No to 3 majcie się do poniedziałku pa pa


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (12) | dodaj komentarz

Filmiki :D + opko 24 :P:P

sobota, 26 lutego 2011 13:36

Hej jak wiecie jutro jadę na Grand prix w skokach w Jaszkowie i już nie mogę się doczekać :) narobię zdjęć i filmików i zdam relacje tu na blogu. Chciałam wam jeszcze powiedzieć że dziś rano leci nowy odcinek serialu Hanny Montany Forever na pewno będzie extra. Nie wiem jak u was ale u nas znowu spadł śnieg masakra ja tak bardzo chciała bym już wiosnę :P . Jak wam się podoba nowy wystrój bloga tamten mi się znudził :P więc postanowiłam go zmienić :) ten nagłówek co jest tu na blogu to jest przeze mnie robiony szczerze to jest mój pierwszy taki na prawdę nagłówek na bloga :P :P jak wam się podoba oceniajcie szczerze. Jak by ktoś chciał to mogła bym zrobić dla niego nagłówek tylko napiszcie w  komciach :P  Już coraz bliżej marca nie mogę doczekać się dnia 19 bo wtedy spotkam się z  Koniarą Madzią na pewno będzie odjazdowo :P. No a teraz kolejna część opka oto ono :

Opko 24 – Trening

Tego dnia gdy słońce wstało Piorun już był na nogach szybko coś zjadł napił się bo dziś miał trenować przed walką z Tornadem. Ale najpierw spotkał się z Kropelką żeby porozmawiać i zobaczyć swoja miłość . Więc pogalopował do lasu gdzie miał się z nią spotkać , Piorun  dotarł na miejsce to Kropelki jeszcze nie było więc Piorun na nią czekał. Tym czasem Kropelka już galopowała do Pioruna ale nie wiedziała że śledził ją jej tata bo kończenie chciał wiedzieć gdzie jego córka tak znika. W końcu Kropelka dotarła do Pioruna dotknęli się pyskiem aby się przywitać przytulili siebie i powiedzieli Kocham cię do siebie , gdy Tornado to zobaczył nie mógł się opanować wyskoczył z krzaków z których obserwował całe spotkanie córki i Pioruna i powiedział co wy robicie co tu się dzieje Kropelka się wystraszyła i chciała wytłumaczyć tacie ale on nie chciał słuchać  zagonił ją do lasu i kazał  wrócić do domu a Piorunowi  powiedział nie zbliżaj się do mojej córki jesteś nikim idź do siebie i zajmij się tym marnym waszym stadem potem odwrócił się i  pobiegł . Piorun patrzał jak Kropelka odchodzi z Tornadem  , gdy znikli za drzewami Piorun pobiegł do stada zobaczyć czy wszystko gra. Jak dotarł na miejsce stado spokojnie odpoczywało w świetle słońca , więc Piorun spokojnie mógł iść potrenować. Poszedł w ustronne miejsce i galopował co sił aby wzmocnić siłę i mięśnie potem za czoł kopać przednimi kopytami i tylnimi w skały , drzewa żeby wzmocnić siłę uderzenia. Potem wzioł i skakał przez różne przeszkody leżące na ziemi jakieś drzewa ogromne kamienie i inne. Piorun bardzo ciężko trenował i pod koniec dania poszedł się solidnie na  jeść i napić bo na następny dzień chciał wyzwać Tornada na walkę więc musiał się tez wyspać żeby być wypoczęty  i tak zrobił fakt że było jeszcze wczas ale żeby pokonać Tornada musiał być silny i gotowy i wypoczęty wiedział że jutro będzie wielki dzień.

…………CDN…………..

 

I jak wam się podobało jak wiecie już z tego opka że w kolejnym będzie ta niesamowita walka. Mam nadzieję że jesteście zaciekawieni i zniecierpliwieni.

Ostatnio wam pokazałam konika  którego dostałam z tą zmieniającą się    grzywą i powiem wam że jego rodzinka mi się powiększyła o kolejne trzy :) oto one :

I jak wam się podobają  dla mnie są słodkie :P:P

Teraz pokaże wam filmiki które zrobiłam a jest ich trochę : oto one:

1.Najpierw  pokaże wam dwa party które sobie wybrałam ze swojego Mepu o bajkach

 

 

2.Ten filmik jest ze zawodów z 2010 roku z różnymi efektami : Jumping with different effects

 

3.Teraz zobaczycie filmik z mojej bajki z dzieciństwa : Golden Years

 

 

4.No i filmik o mustangu taki szybki :P : Quick movie of Mustang

 

5. I mój 2 Mep o bajkach cały złożony:

 

 

I jak wam się podobają moje filmiki ?? Mi się wydaje że już całkiem opanowałam nowy program i że te filmiki naprawdę mi wyszły ale to wy oceńcie ??

 

Wiecie że wyszła nowa gazeta o koniach wczoraj kupiłam pierwszy numer jest extra idealna dla mnie tytuł to :  W Siodle tu macie jej zdjęcie i zdjęcie dodatku jaki był w tej gazecie  oczywiście nie mogło zabraknąć plakatu i komiksu który tytuł nosi Przygody w siodle i jest oparty na tym serialu :

 

Nic to chyba ba tyle czekam na wasze wrażenia z notki czyli komcie :P :P  i czekajcie na notkę  za tydzień  która będzie w piątek lub w sobotę lub w niedzielę :P pozdrawiam trzymajcie się papa


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (16) | dodaj komentarz

Opko 23 + nowe filmiki :P:P

niedziela, 20 lutego 2011 20:11

Hej  i jak zwykle znowu się spóźniłam z notka :P  to u mnie chyba normalne :P :P  ale ostatnio   nie mam zbytnio czasu jestem zabiegana :P   mam nadzieję że mi wybaczycie no ale wróćmy do notki teraz w tym tygodniu w końcu pojadę na te zawody w skokach przez przeszkody w Jaszkowie :P nareszcie    na pewno narobię jakieś zdjęcia i filmiki i zdam dla was wszystkich relację . W tym tygodniu ze psuł mi się program do robienia filmików :( i ściągnęłam sobie inny który poleciła  mi  Koniara-Madzia  i zrobiłam na próbę filmiki ale to później :) Teraz mam dla was następny rozdział opka zapraszam do czytania:

 

Opko 23 – Niezwykła rozmowa

Pewnego dnia Piorun chciał porozmawiać ze swoją mamą Burzą chciał się poradzić o coś ważnego więc zawołał ją i powiedział mamo wiesz zakochałem się w pewnej klaczy a mama mu od parsknęła o w której czy to jakaś z naszego stada ?? A Piorun  powiedział nie to Kropelka  piękna siwa klaczka córka Tornada. Co córka Tornada nie musisz o niej zapomnieć to nasz wróg nie możesz z nią być tornado zabił twojego ojca . Piorun odpowiedział mamo ale ja ją kocham chce z nią być ale wiem że to nie realne póki nie pokonam Tornada w walce . Chciałem się ciebie poradzić czy jak pokonam Tornada to czy będę mógł połączyć jego stado i nasze i stworzyć wielka rodzinę i wtedy będę mógł być z Kropelką i być szczęśliwy. Burza powiedziała ale ona może cie zdradzić może to pułapka może ona coś knuje a Piorun na to nie ona jest bardzo miła kochana i ona sama powiedziała mi że chciała by przyłączyć się do naszego stada . Burza powiedziała no uważaj i tak musisz najpierw pokonać Tornada póki co uważaj i nie spotykaj się z nią bo jeśli Tornado cie przyłapie ze swoja córką zabije cię a ty na razie nie jesteś gotowy na walkę z Tornadem . A Piorun powiedział dobrze mamo Burza dodała jeszcze że trzeba o tych planach powiedzieć  naszemu stadu , o jakich planach o tym że chcesz połączyć stada po woalce z Tornadem . A o tym więc chodzimy. Poszli więc do stada i zawiadomili o planach połączenia obu stad w wielką rodzinę  gdy Piorun pokona Tornada. Stado nie miało nic przeciwko temu jeśli Tornado będzie pokonany . Piorun szybko pogalopował powiedzieć Kropelce o tym że stado i jego matka się zgadzają na połączenie stad . Kropelka od parsknęła to cudowne będziemy mogli być razem tak ale tylko wtedy gdy pokonam twojego ojca pokonasz na pewno zobaczysz jesteś silny i odważny powiedział Kropelka . Piorun wiedział że teraz wszystko leży na jego grzbiecie żeby to załatwić .

………..CDN………..

 

I jak wam się podobało powiem wam że już zbliżamy się wielkimi krokami do tej legendarnej walki między dwoma potężnymi ogierami. Czytajcie i czekajcie :P

 

Jak wcześniej napisałam stworzyłam nowe filmiki w nowym programie teraz wam je zaprezentuje :oto one:

 

1.Filmik  o przesłodkich jednorożcach i pegazach po prosu Baśń.

 

 

2.Otwarłam już 2 Mep tym razem o bajkach zapraszam do wzięcia udziału.

 

3.No i moja pierwsza parodia z bajki Zakochany Wilczek  oceniajcie .

 

I jak wam się podobają pierwsze filmiki w nowym programie ? ? Piszcie w komentarzach :P

 

Teraz pokaże wam coś co dostałam w prezencie ??  Prze słodkiego konika który pod wpływem zimna zmienia kolor grzywy i ogona jest słodziutki a tu macie jego zdjęcie :

I co o nim myślicie ?? Za tydzień może zmienię wygląd bloga na trochę ładniejszy i cieplejszy jeszcze zobaczę i za tydzień pokaże wam co zrobiłam na dzień mamy zainspirowała mnie moja kumpela ale to już za tydzień nowa notka będzie w piątek sobotę lub w niedzielę jak się wybiorę dlatego już nie obiecuję na pewno w którymś z tych dni :P  no to do usłyszenia papa trzymajcie się :P:*


Podziel się
oceń
2
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

piątek, 20 października 2017

Licznik odwiedzin:  9 418  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

O moim bloogu

Zapraszam do mojego bloga i do czytania i komentowania :)

O mnie

Hej coś o mnie ???
Kocham konie najbardziej na świecie oprócz tego lubię muzykę lubię pływac jestem rozrywkowa spokojna miła i sympatyczna a zapomniałam dodac ze jeszcze maluje nie mam konia choc chciała bym miec ale jeżdze konna nic to tyle o nie pozdrawiam :):*

Głosójcie na kopyta


zobacz wyniki

Statystyki

Odwiedziny: 9418
Wpisy
  • liczba: 32
  • komentarze: 157
Punkty konkursowe: 200
Bloog istnieje od: 2585 dni

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Wizytówka


myszak94

Hej jak ktoś chce się ze mną skontaktować oto moje gg: 4557877

Lubię to